Ana Sayfa / İhtiyaç Kredileri, Türkiye Finans / Türkiye Finans’tan %0 ‘dan Başlayan Eğitim Kredisi

Türkiye Finans’tan %0 ‘dan Başlayan Eğitim Kredisi

Türkiye Finans’tan %0 ‘dan Başlayan Eğitim Kredisi 333 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

turkiyefinansBütçelerini denkleştirmek isteyen veliler, Eğitim Finansmanı desteği ile 36 aya kadar vade kullanırken, anlaşmalı eğitim kurumlarında dosya masrafsız olarak %0 oran avantajından da faydalanabiliyor.
Türkiye Finans müşterisi olan veliler Eğitim Finansör ile eğitim harcamalarını 18 aya kadar taksitlendirme şansı buluyor. Türkiye Finans’ın desteği ile anne babalar hem yüksek tutarlı acil ihtiyaçlarının ödemelerini uzun vadeye yayabiliyor, hem de Finansör ile peşin alışverişlerini taksitli yapma fırsatı yakalıyor.

 

Türkiye Finans’ın yeniliklerde öncü Happy Kart, Eylül ayında tek çekimde 50 TL ve üzeri  eğitim, kırtasiye ve giyim harcamalarında tüm bankaların POS’larında geçerli vade farksız 5 taksit fırsatı sunuyor. Üstelik Happy Kart kullanıcıları bu alışverişlerden Bonus Puan da kazanıyor. Banka olarak eğitim masrafları konusunda velilere verdikleri destekleri anlatan Türkiye Finans Bireysel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Semih Alşar, “Türkiye Finans’ın sağladığı destek ile okul harcamaları velilerin bütçesini zorlamaktan çıkıyor. Türkiye Finans olarak yenilikçi ve müşteri odaklı yaklaşımımızla velileri okula dönüş döneminde yalnız bırakmıyor, bütçelerini planlamalarına olanak sağlayan ayrıcalıklı kampanyalar sunuyoruz” şeklinde konuştu.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
Yorumunuz