Ana Sayfa / Kobi Esnaf Kredileri, Vakıfbank / Vakıfbank 2017 kobi kredi kampanyası

Vakıfbank 2017 kobi kredi kampanyası

Vakıfbank 2017 kobi kredi kampanyası 38 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

VakıfBank Kobilere özel kredi kampanyasını duyurdu. 2017 yılına özel kobi kredisinde 100.000 TL’ye kadar 36 ay vadeli kredi fırsatı sizleri bekliyor. Kredi için 2 farklı ödeme seçeneği mevcut. İlk seçenekte kredinizi eşit taksitlerle ödeyebilir, ikinci seçenekte 3 aya varan ödemesiz dönemli olarak kredinizi kullanabilirsiniz.

Üstelik BusinessCard harcamalarında da ekstrede 100 TL indirim kazanıyor!
2017 Kış Kredisi ‘nden yararlanan müşterilerimiz, kredi kullandırım sonrasında BusinessCard’ları ile (ek kartlar da dahil) yapacakları ilk 5.000 TL’lik alışveriş karşılığında 100 TL ekstre indirimi kazanacaklardır.

Kampanya 31.03.2017 tarihine kadar geçerli olup, kredi kullanılabilmesi için; çapraz bankacılık ürünlerinin alınması zorunludur. Belirtilen tutar ve vadeler piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilir.  Krediden yararlanan şahıs firmaları için hayat sigortası yaptırılması zorunlu olup, yaptırılmaması halinde kredinin %0.5 (binde beş)’i tutarında peşin komisyon tahsil edilecektir. BusinessCard harcamalarına ekstrede 100 TL indirim kampanyasında, müşterilerimizin aktif BusinessCard’ı olması ve 30.04.2017 tarihine kadar toplam 5.000 TL’lik harcama yapması gerekmektedir. 5.000 TL’lik harcamaya peşin, mail order ve taksitli alışverişler dahildir. BusinessCard’tan yapılacak nakit çekim, iade ve puan kullanımı türündeki işlemler dikkate alınmayacaktır. Kampanya SMS katılımlı olup, müşterilerimizin kayıtlı cep telefonlarından KOBI yazıp bir boşluk bırakarak kart numaralarının son 6 hanesini 6635 e göndermesi gerekmektedir. SMS gönderip kampanyaya katılan müşterilerimizin kazandıkları indirimler, kampanya bittikten sonra ekstresi borçlarına otomatik olarak yansıtılacaktır. Kart sahibi kampanyadan sadece bir kez faydalanabilir. Kampanyadan hedeflenen harcamaya ulaşan ilk 1.000 müşteri ödül kazanabilecektir. Kredinin ve/veya BusinessCard’ın iptal edilmesi halinde ve/veya müşterinin belirlenen süre içerisinde 5.000 TL’lik harcama tutarına ulaşamaması halinde indirim yansıtılmayacaktır. Bankamız gerekli gördüğü hallerde, kredi kullandırım koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
Yorumunuz