Ana Sayfa / Taşıt Kredileri, Vakıfbank / Vakıfbank 62. yılına özel ihtiyaç ve taşıt kredisi kampanyası

Vakıfbank 62. yılına özel ihtiyaç ve taşıt kredisi kampanyası

Vakıfbank 62. yılına özel ihtiyaç ve taşıt kredisi kampanyası 295 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

vakifbankVakıfbank 62. yılına özel kampanya kapsamında ve 0 km taşıt kredisinde %1.19’ten başlayan faiz oranlarıyla müşterilerine uygun şartlarla kredi fırsatı sunuyor. Kampanyada geçerli kredi faiz oranları ve detayları aşağıda bulabilirsiniz.

Halden anlayan bankacılık anlayışıyla çalışmalarını yürüten VakıfBank, kuruluş yıl dönümünü yine cazip vade ve uygun taksitlerle sunulan kredi kampanyalarıyla kutluyor. Kamu ve özel sektör çalışanları ile emekliler başta olmak üzere VakıfBank’ın tüm bireysel müşterilerine yönelik “Kuruluş Yıl Dönümüne Özel Taksitli İhtiyaç Kredisi” kampanyası kapsamında 50 bin TL’ye kadar tüm ihtiyaçlar, 36 ay vadeye kadar esnek ödeme koşulları ile yüzde 1.23’ten başlayan faiz oranları ve binde 5 dosya masrafıyla karşılanabiliyor.

“Kuruluş Yıl Dönümüne Özel Sıfır Kilometre Taşıt Kredisi” ise, 48 aya varan vade seçenekleriyle ve yüzde 1.19’dan başlayan faiz oranları, binde 5 dosya masrafı ve esnek taksit seçenekleriyle sunuluyor.

62. kuruluş yıl dönümünü müşterileriyle birlikte kutlamak için düzenlediği kredi kampanyalarını gelenekselleştiren VakıfBank’ın taksitli ihtiyaç ve taşıt kredileri 22 Nisan 2016 tarihine kadar devam edecek. Kredi hakkında ayrıntılı bilgi almak ve başvuru yapmak isteyen bireysel müşteriler, en yakın VakıfBank şubesini veya www.vakifbank.com.tr web sitesini ziyaret edebilir; kredi başvurusu için KREDI yazıp bir boşluk bırakıp TC Kimlik numarası ve aylık gelir bilgilerini yazarak 5724’e SMS gönderebilir.

İhtiyaç ve otomobil kredilerinin vade, faiz oranı, taksit miktarlarına ilişkin bilgiler:

vakif-kredi

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
Yorumunuz
İlgili Terimler :