Ana Sayfa / Mobil ve İnternet Bankacılğı / Vakıfbank İnternet Şubesi Şifre Alma

Vakıfbank İnternet Şubesi Şifre Alma

Vakıfbank İnternet Şubesi Şifre Alma 72 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Günümüzde ulusal bankaların kurumsaldan bireysele kadar birçok bankacılık faaliyeti bulunmaktadır. Gelişen teknoloji çağı ile birlikte bankalarla olan işlerimizi neredeyse evimizden çıkmadan yapmamız mümkün hale gelmiştir. Her bankanın vizyonu olan bireysel ve kurumsal bankacılık vesilesiyle müşterilerin finansal ihtiyaçlarını karşılamak, Vakıfbank’ın da benimsediği bir politikadır. Vakıfbank, kurulduğu 1954 yılından itibaren ülke ekonomisinin gereksinimlerini karşılamayı, temel bankacılık faaliyetlerinin yanı sıra sermaye piyasası ve yatırım bankacılığı alanında da faaliyetlerini sürdürmeyi amaç edinmiştir. Bireysel ve özel bankacılık alanlarından kullandığı çağdaş teknik ve yöntemler ile kurulduğu günden bu yana kaliteli bankacılık hizmeti sunmaya devam etmiştir. Kurumsal, bireysel, ticari, tarım bankacılığı ve KOBİ faaliyetlerin kullandığı ileri teknoloji bankacılık sistemi ile iç ve dış ticaretin finansman destekçisi olarak Türkiye’de en çok tercih edilen banka olmayı başarmıştır. Türkiye genelinde 800’den fazla banka şubesinin yanı sıra internet bankacılığı ve mobil bankacılık alanında da son teknolojik hizmetler sunmaya devam etmektedir. Vakıfbank, internet bankacılığı ve mobil bankacılık sayesinde müşterilerine evden çıkmaya gerek kalmadan bilgisayar ya da mobil cihazlar aracılığıyla hizmet sunmayı vaad etmektedir. Vakıfbank’ın internet bankacılığı ve mobil bankacılık hizmetlerinden yararlanarak şubeye gitme derdi olmadan bankacılık gereksinimlerinizi giderebilirsiniz. Her yaşa hitap eden internet ve mobil bankacılık sistemi ile işlemlerinizi hiçbir zorluk çekmeden “tek tıkla” halledebilirsiniz.

İnternet bankacılığı ve mobil bankacılık sistemini kullanabilmeniz için Vakıfbank bünyesinde müşteri olmanız gerekmektedir. Bugünkü yazımızda “Vakıfbank müşterileri için internet bankacılığı şifresi nasıl alınır?” bunu irdeleyeceğiz. Bu üç yolu kullanabilmeniz için halihazırda Vakıfbank hesabınızın ve banka kartınızın olması gerekmektedir. Vakıfbank internet şubesi şifresi almanın üç farklı yolu bulunmaktadır:

  1. Vakıfbank şubesine giderek internet şubesi şifresi alma
  2. Vakıfbank internet şubeciliği üzerinden internet şubesi şifresi alma
  3. Vakıfbank telefon bankacılığı ile internet şubesi şifresi alma

 

1)Vakıfbank internet şube şifresi almanın yöntemlerinden ilki size en yakın Vakıfbank şubesine gitmektir. Vakıfbank şubesine banka kartınız ve nüfus cüzdanınız ile gitmeniz yeterli olacaktır. İnternet şube şifresi almak için bankada bulunan müşteri temsilcileri ile görüşmeniz ve internet şube şifresi almak için başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Şubede yetkili olan müşteri temsilciniz, görüşme esnasında sizden Vakıfbank banka kartı bilgilerinizi ve kişisel bilgilerinizi isteyecektir. Kart bilgisi ve kişisel bilgilerinizi müşteri temsilcinizle paylaştıktan sonra internet bankacılığı hizmetini kullanabilmeniz için başvuru talep edeceksiniz. Başvurunuzun onaylanması sonrasında internet bankacılığı hizmetinize açılacak ve internet üzerinden giriş yapabilmeniz için internet şube şifrenizi oluşturabileceksiniz.

2)Vakıfbank internet şubesi şifresi almak için başvurabileceğiniz ikinci yöntem, Vakıfbank internet bankacılığını kullanmaktır. Öncelikle Vakıfbank’ın resmi internet adresine girmeniz, ardından “İnternet Bankacılığı” kısmına tıklamanız gerekmektedir. İnternet bankacılığı butonunun altında “Şifre Al” butonu bulunmaktadır. Şifre al butonuna tıklayarak sizden istenen bilgileri girmeniz dahilinde Vakıfbank internet şubesi şifrenizi oluşturabileceksiniz. Ancak bu yöntemi yalnızca Vakıfbank bireysel müşterileri kullanabilmektedir. Vakıfbank ticari müşterisi iseniz size en yakın Vakıfbank şubesine giderek şifrenizi oluşturma talebinde bulunmanız gerekmektedir. Vakıfbank internet bankacılığından şifre almak için buraya tıklayınız.

3)Vakıfbank internet şubesi şifresi almak için seçebileceğiniz son yöntem, Vakıfbank’ın telefon bankacılığı sistemidir. Birçok banka gibi Vakıfbank da müşterilerine tam hizmet verebilmek adına telefon bankacılığı hizmeti vermektedir. Vakıfbank telefon bankacılığı müşteri hizmetleri numarası olan 444 0 724’ü arayarak Vakıfbank’ın müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Müşteri hizmetleri vesilesiyle sizden gerekli bilgiler istenecek ve şifre alma talebinde bulunabileceksiniz. Şifre alma talebinde bulunabilmek için telefondan ihtiyacımız olan numaraları çevirmemiz ve yönergeleri takip etmemiz gereklidir. Verdiğimiz müşteri hizmetleri numarasını arayarak internet bankacılığı hizmetine ulaşmak için menüden “4”e tıklayınız. Yönergeleri takip ederek internet şube şifrenizi oluşturabilirsiniz. Şifrenizi oluşturmak için gerekli olan bilgiler; adınız ve soyadınız, T.C kimlik numaranız, Vakıfbank banka kart numaranız ya da bilgilerinizden ibarettir. Soruları doğru cevapladığınız takdirde şifrenizi üçüncü kişilerle paylaşmadan oluşturabileceksiniz. Aynı şekilde Vakıfbank internet bankacılığı şifremi unuttum diyorsanız da konumuzdaki yöntemler ile şifrenizi yeniden edinebilirsiniz.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
Yorumunuz