Ana Sayfa / Kobi Esnaf Kredileri, Yapı Kredi / Vakıfbank’tan KGF Teminatlı Krediler

Vakıfbank’tan KGF Teminatlı Krediler

Vakıfbank’tan KGF Teminatlı Krediler 48 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Vakıfbank’tan KGF Teminatlı Krediler

Kredi kullanmak isteyen işletme ve KOBİ‘lerin en büyük sıkıntısı teminatlarla ilgili sıkıntılar.. Bankaların kullanılacak krediye karşılık istediği teminatları karşılayamayan işletme ve KOBİ’ler bu nedenle kredi kulanmakta büyük zorluk yaşıyordu.. Vakıfbank ve Kredi Garanti Fonu (KGF) işbirliği ile sunulan Kredi Garanti Fonu Teminatlı Krediler ile bu zorluk aşılıyor ve ihtiyacı olan işyeri sahipleri kolayca kredi kullanabiliyorlar…

.

Vakıfbank’ın Kredi Garanti Fonu Destekli Kredileri ile KOBİ ve işletmeler kullanacakları krediler için % 80 oranında KGF Teminatı talep edebiliyorlar. Böylece KOBİ ve işletmelerin teminat problemi yaşamadan kolayca kredi kullanabilmeleri sağlanıyor. KGF teminatından KOBİ’ler (Küçük ve Orta Büyüklükte İşletmeler) ile bu vasıfta sayılan esnaf ve sanatkarlar, serbest meslek mensupları, kooperatifler (arsa ve konut yapı kooperatifleri hariç), çiftçiler, tarımsal işletmeler ve ana sözleşmesinde belirlenen/belirlenecek nitelikleri taşıyan gerçek ve tüzel kişi işletmelere yararlanabiliyor. KGF bu işletmeler için Özkaynak Kefaletleri sağlayarak kolayca kredi kullanabilmelerini sağlıyor.

.

Ayrıca KGF tarafından sunulan Hazine Destekli Kefaletlerden KOBİ’ler, tüm ihracatçılar, havayolu işletmeleri, seyahat acenteleri, gemi inşa sanayi ya da turizm işletmeleri gibi KOBİ dışı işlemeler yararlanabiliyor. Bu kefaletlerin her biri ise işletmelere zahmetsiz ve kolayca kredi kullanabilme kolaylığı sağlıyor.

.

Vakıfbank Kredi Garanti Fonu Destekli hakkında daha detaylı bilgi almak için Vakıfbank şubelerini ziyaret edebilir ya da site editörlerimize tüm KGF Teminatlı Kredi Veren Bankalar hakkında tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
Yorumunuz
İlgili Terimler :