Ana Sayfa / World / World market kampanyası her 100 TL harcamaya 10 TL hediye

World market kampanyası her 100 TL harcamaya 10 TL hediye

World market kampanyası her 100 TL harcamaya 10 TL hediye 30 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

World sahiplerine özel market kampanyası kapsamında ÜYE marketlerden tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız ilk 100 TL harcama sonrasında yapacağınız her 100 TL alışverişte 10 TL olmak üzere toplamda 30 TL değerinde world puan kazanacaksınız.

Kampanyaya 20-31 Ocak 2017 tarihleri arasında Yapı kredi cüzdan uygulaması üzerinden katılabilirsiniz.

 

Kampanya Ayrıntıları

Kampanya kapsamında 20 Ocak 2017 – 31 Ocak 2017 tarihleri arasında gıda marketi sektörü World Üye İşyerleri’nden tek seferde yapılacak ilk 100 TL değerindeki alışverişten sonraki her 100 TL’ye 10 TL, toplamda 30 TL puan. Kampanya yalnızca bireysel kredi kartı ile World Üye İşyeri olan gıda marketi sektöründen yapılan alışverişler için geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 30 TL World puan kazanabilir.

Aynı gün aynı üye işyerinden tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerin ilki kampanyaya dahil olacaktır. Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonuna Yapı Kredi Cüzdan uygulaması indirilmelidir. Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılmak için `Kampanyalar’ alanındaki `Bana Özel’ bölümünden “Katıl” butonuna tıklanması gerekmektedir.

Kampanya kapsamında kazanılan World puanlar 9 Şubat 2017 tarihine kadar yüklenecektir. Puanların son kullanım tarihi 20 Şubat 2017’dir.

Kullanılmayan puanlar 21 Şubat 2017 tarihinde geri alınacaktır.

World lisanslı bankalara ait World kartlar, Yapı Kredi ticari kartlar ve Yapı Kredi TLcard’lar Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden kampanyaya katılım gerçekleştiremezler.

Kampanyaya dahil işlemler için Yapı Kredi sisteminde tanımlı olan sektör, marka ve üye işyeri tanımları geçerli olacaktır. Kampanya koşulları kart çeşitleri bazında değişiklik gösterebilir. World puan kullanılarak yapılan alışverişler, mail order işlemleri ve iade yapılan işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Sanal kartla yapılan harcamalar ve seçili internet siteleri kampanyaya dahildir. Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
Yorumunuz