Ana Sayfa / World / World mobil ödeme 4×25’e 25 TL hediye 1-31 Mart 2017

World mobil ödeme 4×25’e 25 TL hediye 1-31 Mart 2017

World mobil ödeme 4×25’e 25 TL hediye 1-31 Mart 2017 27 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

World mobil ödeme 4×25’e 25 TL hediye 1-31 Mart 2017

World kart sahiplerine özel mobil ödeme kampanyası Mart ayında da devam ediyor. Yapı kredi cüzdan uygulamasını yükleyerek android cep telefonunuzla yapacağınız temassız ödemelerde 25 TL world puan kazanacaksınız. Kampanyaya 1 – 31 Mart 2017 tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapılacak alışverişler dahildir.

Temassız ödemelerinizi Şok marketlerden yaparak 6×100’e 50 TL GIDA kampanyası ile birleştirebilirsiniz.

Dikkat: Mobil ödeme, temassız ödeme aynıdır. Kasiyerler büyük oranda öğrendiler sorun yaşayan olursa siz kredi kartından temassız ödemeyi açın derseniz anlarlar. Ödeme için telefonun arkasını pos cihazın üzerinde 1 cam yaklaştırın ekranda ödeme yapılıyor uyarısı gelecektir.

Mobil Ödeme Yapı Kredi cüzdan ile nasıl yapılır?

– Mobil ödeme fonksiyonu NFC özellikli ve 4.4.2 üzeri Android işletim sistemli mobil ödemeyi destekleyen cihazlarda bulunmaktadır.

– Cihazın ayarlar bölümünden NFC özelliğinin aktif hale getirilmesi gerekmektedir.

– Uygulamanın mobil ödeme bölümünden ödeme yapılmak istenen kartın mobil ödemeye açılması ve öncelikli kart olarak belirlenmesi gerekmektedir.

– Ödeme esnasında akıllı cihazın temassız özellikli POS terminaline yaklaştırılması yeterlidir.

– Yukarıdaki adımlar tamamlandıktan sonra ödeme esnasında uygulamayı açmanıza gerek kalmaz, cihazınızın herhangi bir tuşuna basarak cihazınızı uyandırmanız ödeme yapmak için yeterlidir.

 

Kampanyaya katılmak için

– Android cep telefonununa Yapı Kredi Cüzdan uygulamasını indirin.

– Uygulamaya giriş yapın.*

– Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılmak için “Kampanyalar” alanındaki “Bana Özel” bölümünden “Katıl” butonuna tıklanması gerekmektedir.

*Yapı Kredi Cüzdan şifreniz, Yapı Kredi İnternet Şube ya da Mobil Şube şifreniz ile aynıdır, Eğer şifreniz yoksa Yapı Kredi İnternet veya Mobil Şubelerimizden “Şifre Al”ı tıklayarak hızlıca oluşturabilirsiniz.
Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
Yorumunuz
İlgili Terimler :