Ana Sayfa / İhtiyaç Kredileri, Yapı Kredi / Yapı Kredi Kamuya Maaşın 15 Katına Kadar Kredi

Yapı Kredi Kamuya Maaşın 15 Katına Kadar Kredi

Yapı Kredi Kamuya Maaşın 15 Katına Kadar Kredi 19 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kamu çalışanları şimdi kredilerini Yapı Kredi’den alıyor. Eğer siz de bir kamu çalışanı iseniz ihtiyaçlarınız için hiç dert etmeyin. Evinizi mi değiştirmek istiyorsunuz. Otomobiliniz mi arızalandı bakıma mı ihtiyacı var, bahçenizi mi dekore etmek istiyorsunuz? Hayalleriniz çok ama paranız yok mu? Yapı Kredi hayalleri gerçekleştiren banka olarak, siz değerli müşterilerine çözüm odaklı hizmetler sunuyor. Siz de bankanın internet adresinden kamuya özel kampanyalar hakkında bilgi edinebilir ya da kendinize en yakın banka şubesine uğrayarak ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Yapı Kredi’den kamu müşterilerimize özel kredi seçenekleri… İster ayda sadece %1,12’den başlayan faiz oranlarıyla, isterseniz masrafsız Bireysel İhtiyaç Kredisi alın, cebiniz de yüzünüz de gülsün. Hemen nüfus cüzdanının ve kamu kurum kimliğinizle en yakın şubemizi ziyaret ederek, maaşınızın 15 katına kadar Bireysel ihtiyaç Kredi kullanmak için başvuru yapabilirsiniz.

Maaşın 15 katına kadar kredi aylık 1.500 TL maaş alan kamu çalışanlarının Yapı Kredi şubelerinden yapılan 36 ay vadeli İhtiyaç Kredisi başvurularında geçerli olup banka kredi değerlendirme koşulları esastır.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
Yorumunuz