Yapı Kredi Worldcard baharı kampanya ile karşılıyor‏ | Kredi Kampanya 
Ana Sayfa / World / Yapı Kredi Worldcard baharı kampanya ile karşılıyor‏

Yapı Kredi Worldcard baharı kampanya ile karşılıyor‏

Yapı Kredi Worldcard baharı kampanya ile karşılıyor‏ 411 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

 

worldTürkiye’nin en bonkör kartı Yapı Kredi Worldcard, Mart ayı boyunca yapılacak alışverişlerde 50 TL Worldpuan kazanma fırsatı sunuyor.

Yapı Kredi Worldcard sahipleri, 1-31 Mart 2015 tarihleri arasında yapacakları ilk 100 TL ve üzeri alışveriş sonrasında tek seferde yapacakları her 100 TL ve üzeri alışverişe 10 TL, toplamda 50 TL Worldpuan kazanıyor. Yapı Kredi bireysel kredi kartlarının yanı sıra bireysel TLcard’lar, Albaraka, TEB ve Vakıfbank Worldcard’lar da kampanyadan faydalanabiliyor.

Gıda marketi, giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, kozmetik, aksesuar, kuyum, optik, saat sektörlerindeki World Üye İşyerleri’nde geçerli olacak kampayaya katılmak için “BAHAR” yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartının son 6 hanesinin “3160”a gönderilmesi yeterli oluyor. Vakıfbank Worldcard sahipleri ise BAHAR yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartının son 6 hanesini 6635’e SMS olarak göndererek kampanyaya katılabiliyor.

Kampanyaya ayrıca World, adios ve Play Facebook sayfaları ve World Alışveriş Asistanı uygulaması üzerinden de katılım sağlanabiliyor.

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
Yorumunuz
İlgili Terimler :