Ana Sayfa / Maximum / Yemeksepeti maximum kart kampanyası 20 TL indirim 6 Nisan -5 Mayıs 2017

Yemeksepeti maximum kart kampanyası 20 TL indirim 6 Nisan -5 Mayıs 2017

Yemeksepeti maximum kart kampanyası 20 TL indirim 6 Nisan -5 Mayıs 2017 50 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Yemeksepeti maximum kart kampanyası 20 TL indirim 6 Nisan -5 Mayıs 2017

Maximum sahipleri online yemek sipariş sitesi yemeksepeti.com adresinden yapacakları 25 TL ve üzeri 3 adet siparişte 20 TL indirim fırsatından yararlanacak. Kampanya 6 Nisan – 5  Mayıs 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları
1. Kampanya 06 Nisan- 05 Mayıs 2017 tarihleri arasında geçerlidir.
2. Kampanyaya Cep telefonunuza Maximum Mobil uygulamasını indirdikten sonra, ilgili kampanyadaki “Katıl” butonuna tıklayarak katılım sağlayabilirsiniz.
3. Kampanya tarihleri arasında www.yemeksepeti.com‘dan ve Yemeksepeti mobil uygulamalarından yapılacak 25 TL ve üzeri üçüncü  alışverişten  sonra müşterilerimizin  Bankamızda kayıtlı cep telefonlarına üçüncü alışverişi takip eden gün sms ile indirim kuponu kodu iletilecektir.
4. Kampanya kapsamında alınan indirim kupon kodu  www.yemeksepeti.com‘dan ve Yemeksepeti mobil uygulamaları üzerinden yapılan 25 TL ve üzeri online kartı alışverişlerinizde geçerlidir.
5. Kampanya kapsamında iletilecek olan indirim kuponu koduyla ,  Yemeksepeti’nde İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları veya İş Bankası Bankamatik kartlarıyla yapılacak online ödemelerde  anında 20 TL indirim uygulanacaktır.
6. İndirim kuponu kodu yemeksepeti.com’da satın alma aşamasında “Kuponum Var” alanına girilerek, Yemeksepeti mobil uygulamaları üzerinde ise Kupon/Fırsat alanına girilerek kullanılabilir.
7. Kampanya kart bazında değil müşteri bazındadır. Bir müşterimiz kampanyadan bir defa yararlanabilir ve azami 20 TL indirim kazanabilir.
8. İptal veya iade edilen siparişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
9. İndirim kuponu kodunun son kullanım tarihi 10 Mayıs 2017’dir.
10.İndirim kuponu kodu Joker indirimi ile birlikte kullanılamaz; ancak Yemeksepeti’ndeki diğer indirimlerle birleştirilebilir.
11.Vadematik kart, Şirket Kredi Kartı, Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
12.İş Bankası ve Yemeksepeti firması kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
Yorumunuz
İlgili Terimler :