Ana Sayfa / İhtiyaç Kredileri, Konut Kredileri, Taşıt Kredileri, Ziraat Bankası / Ziraat Bankasi Kredi Faizlerini Indirdi

Ziraat Bankasi Kredi Faizlerini Indirdi

Ziraat Bankasi Kredi Faizlerini Indirdi 341 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

ziraatbankasi

Ziraat Bankası bir yıla kadar vadeli Tüketici Kredilerinin faiz oranlarında müthiş bir indirim yaparak yüzde 1,59’dan yüzde 0,70’e düşürdü.

 

Taşıt Kredisi faizleri de (Kaskosu Ziraat Bankası tarafından yapılması halinde) yüzde 1,49’dan 1,24’e, (Kaskosu Ziraat Bankası tarafından yapılmazsa)yüzde 1,54’ten 1,29’a olarak belirlendi.

 

Ziraat Bankası Konut Kredisi faizlerini de güncelleyerek, bundan böyle Konut Kredilerinde 3 yıla kadar olan vadelerde yüzde 0,95, üç yıldan daha uzun vadelerde ise yüzde 1,05 faiz oranı uygulanacağını duyurdu.

 

Tüketici Kredilerinde 13-24 ay vadelerde uygulanacak yeni faiz oranı yüzde 1,09, 25-36 ay vadelerde yüzde 1,19, 37-48 ay vadelerde ise yüzde 1,29 olarak belirlendi.

 

Kaskolu Taşıt Kredilerinde tüm vadeler için aylık yüzde 1,29 faiz oranı uygulanacak.

 

Ziraat Bankası’nın yeni faiz indirimive bankanın uygulayacağı yeni faiz oranları hakkında daha detaylı bilgi almak için size en yakın Ziraat Bankası şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
Yorumunuz