Ana Sayfa / Kobi Esnaf Kredileri, Ziraat Bankası / Ziraat’ten KOBİ’lere 12 Ay Ödemesiz ve Faizsiz Kredi

Ziraat’ten KOBİ’lere 12 Ay Ödemesiz ve Faizsiz Kredi

Ziraat’ten KOBİ’lere 12 Ay Ödemesiz ve Faizsiz Kredi 56 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Ziraat’ten KOBİ’lere 12 Ay Ödemesiz ve Faizsiz Kredi

2017 yılında da KOBİ‘lerin Kredisi Ziraat‘te… Ziraat Bankası KOSGEB veri tabanına kayıtlı tüm küçük ve orta büyüklükteki işletmelere çok özel bir kredi imkanı sağlıyor.. Toplam 4 yıl vadeli ve Faizsiz 50.000 TL Kredi‘nin ilk 12 ay hiç geri ödemesi yok… Üstelik sonrasında da her 3 ayda bir kredi taksiti ödeyerek kredi geri ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebileceksiniz…

.

KOSGEB Faiz Destekli İşletme Kredisi Kampanyası kapsamında siz kullanacağınız kredi için tek kuruş faiz ödemiyorsunuz. Kredinin faizi tamamen devlet tarafından yani KOSGEB tarafından karşılanıyor.. Üstelik Ziraat Bankası da kredi kullandırım komisyonu da almıyor.. Sadece kredi teminatı olarak gayrimenkul gösteren KOBİ’ler düşük bir komisyon ödüyorlar. Kredi teminatı olarak Kredi Garanti Fonu (KGF) tarafından teminat desteği almak isteyen KOBİ’ler de Ziraat Bankası üzerinden kefalet başvurusunda bulunabiliyorlar. Başvurusu uygun bulunan işletmeler için KGF kredi için % 80 oranında kefalet sağlayabiliyor.

.

Ziraat Bankası KOSGEB Destekli İşletme Kredisi ile yıllık net satış hasılatı 40 milyon TL’yi aşmayan gerçek ya da tüzel kişiliğe haiz işletmeler yararlanabiliyor. Krediden yararlanmak isteyen KOBİ‘lerin 250 ‘den az çalışanı, KOSGEB veri tabanına kayıtlı olması ve güncel “KOBİ Beyannamesi” olması, Esnaf ve Sanatkârlar Odası, Ticaret ve Sanayi Odası ile Sanayi Odalarından birine kayıtlı olması gerekiyor. Ayrıca kredi kullanmak isteyen KOBİ’lerin vergi ve SGK borcunun olmaması gerekiyor. Ancak bu borçları olan KOBİ‘ler vergi ve SGK borçlarının onaylanan kredilerinden mahsup edilmesine muvafakat etmeleri halinde kredi kullanma imkanı buluyorlar. Bu durumda onaylanan kredi tutarından önce vergi ve SGK borçları ödeniyor sonrasında ise kalan tutar işletmeye kullandırılıyor.

.

Ziraat Bankası‘nın ilk 12 ay ödemesiz, sonrasında 3 ayda bir ödemeli ve Faizsiz KOBİ Kredisi Kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için Ziraat Bankası şubelerini ziyaret edebilir ya da site editörlerimize Ziraat Bankası Faizsiz Kredileri hakkında tüm merak ettiklerinizi site editörlerimize sorabilirsiniz.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
Yorumunuz
İlgili Terimler :