Ana Sayfa / Kobi Esnaf Kredileri, Ziraat Bankası / Ziraat’ten KOBİ’lere Nefes Kredisi

Ziraat’ten KOBİ’lere Nefes Kredisi

Ziraat’ten KOBİ’lere Nefes Kredisi 38 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Ziraat’ten KOBİ’lere Nefes Kredisi

Ziraat Nefes Kredisi ile KOBİ‘ler 150 bin Lira’ya kadar Nefes Kredisi kullanarak maddi sıkıntılarını bir nebze olsun rahatlatacaklar.. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından yıllık sadece % 9,90 faiz oranı ile kredi kullanma olanağı sağlanan KOBİ’ler Ziraat Bankası şubeleri aracılığı ile Nefes Kredisi kullanabilecekler.

.

Ziraat Bankası Nefes Kredisi kullanmak isteyen KOBİ’lerin Ticaret Odası, Ticaret Borsası, Ticaret ve Sanayi Odası, Deniz Ticaret Odası ya da Sanayi Odası üyesi olmak zorunda.. Bu üyelikleri bulunan KOBİ’ler bağlı bulundukları oda ya da borsalardan açıklama kısmında “Ziraat Bankası – TOBB Nefes Kredisi” ifadesinin yer aldığı üyelik belgesi ile kredi başvurularını gerçekleştirebilecekler.

.

Ziraat Bankası Nefes Kredisi kullanacak KOBİ’lerin kredi kefaletlerinin yüzde seksen beşi Kredi Kefalet Fonu (KKF) tarafından karşılanacak. 12 ay vade ile kullandırılacak maksimum 150.000 TL Kredi’nin yıllık toplam faiz oranı % 9,90 olarak belirlenmiş… KOBİ’lerin oldukça avantajlı bir faiz oranı ile Nefes Kredisi kullanabileceği kampanya için bir an önce kredi başvurularını gerçekleştirmeleri gerekiyor.

.

Ziraat Bankası Nefes Kredisi‘nden Döviz Büfeleri, Eczaneler, Faktoring Şirketleri, Emlakçılar, Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler yararlanamıyorlar. Bu iş kolları haricinde yurt içinde faaliyet gösteren tüm KOBİ’ler Nefes Kredisi kullanabilme fırsatına sahipler. Nefes Kredisi ile tüm KOBİ’ler işletmelerine işletme sermayesi finansmanı sağlayabilecekler…

.

Ziraat Bankası Nefes Kredisi Kampanyası hakkında tüm diğer detaylara Ziraat Bankası şubelerinden ulaşabilir ya da site editörlerimize Ziraat Bankası Kredileri hakkında tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
Yorumunuz
İlgili Terimler :